Kontakt Úvod Úvod Reality O společnosti Služby Reference

Kontakt
Roh

Reality - podrobnosti

Prodej

Chalupa v Rynolticích č.p. 26

Objekt je zapsán na LV 118, katastrální území 744719 Rynoltice.

Roubená chalupa byla postavena v roce 1886, konstrukce je roubenka s částečným zdivem.Na objekt plynule navazuje ( pod společným zastřešením) dřevěná kůlna pro uskladnění dřeva, zahradní techniy apod. Z kůlny se vychází na terasu z vymývaných dlaždic 20 m2. Plocha pozemku je 590 m2. Je zde vybudován přístřešek pro auto.

Budova je připojena na veřejný vodovod, el. síť. Plyn je na hranici pozemku s vystavěným HUP.V 1. NP je obytná místnost s kuch. koutem vytápěná kachlovým sporákem. Plocha 30 m2.Předsíň o ploše 14 m2, ložnice 12,45 m2 a koupelna s WC 6,25 m2. Teplá voda z el. boileru. Kůlna s přístupem z chodby má 16 m2.

Ve 2NP se nachází podesta 10 m2 a dvě místnosti 21.75 m2 a 34 m2 využívané jako ložnice.Na půdě je prostor s možností vestavby dalších dvou místností.

Objekt je v dobrém technickém stavu, průběžně udržován. Zbudovány jsou nová střecha s bonským šindelem, nový komín,výměněna všechna okna, nové podlahy v přízemí, vnitřní zateplení, nová kůlna atd. Odpadní vody jsou svedeny do jímky, částečně do trativodu.Místnosti jsou částečně vybaveny starožitným nábytkem, který bude ponechán.

Obec Rynoltice dříve Ringelshain byla založena v roce 1224. Nyní pod ni spadají osady Jítrava, Polesí a Nová Starost. V místě se nachází dva obchody se smíšeným zbožím, pekařství a řeznictví. Dále je zde pošta a zdravotní středisko.

Dopravní spojení s Libercem je možné po rychlostní komunikaci (cca 22 km), vlakem z nádraží Rynoltice (trať Liberec - Česká Lípa) a autobusy. Snadno je dostupný zámek Lemberk, Jablonné v Podještědí (4 km), Mimoň, Stráž p. Ralskem, Hrádek nad Nisou a Žitava (20 km).

Možnosti koupání jsou v Polesí, Jablonném, Mařenicích, Hamru, Hrádku – Kristýna aj.

Objekt pro individuální rekreaci.

Zpět na přehled realit